موضوع فروش نقدی بدون قرعه کشی خودروی هایما S7 پلاس – مهر1400

با سالم و احترام ؛
بدینوسیله به اطلاع عموم متقاضیان محترم و نمایندگیهای مجاز میرساند در پاسخ به تقاضاهای مکرر هموطنان محترم جهت خرید محصولی جذاب و با کیفیت شرکت ایران خودرو ، در نظر دارد طرح فروش نقدی هایما S7 پالس توربوشارژ اتوماتیک(بدون قرعه کشی) با موعد تحویل حداکثر3 ماهه را با شرایط جدول ذیل ارائه نماید:
نکته1 :در این طرح قیمت قطعی می باشد ولیکن در صورت افزایش هزینه ها و الزامات قانونی، مشتری متعهد به پرداخت مابه التفاوت می باشد.
نکته2 :نمایندگان محترم میبایست این بخشنامه را برای اطلاع بیشتر در محل رویت مشتریان قرار دهند.


* تاریخ شروع و مهلت ثبت نام:
زمان شروع این طرح از ساعت 10 صبح روز چهار شنبه مورخ 07/07/1400 بوده و تا تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت.

مطابق با بخشنامه شماره 4249 دریافت کد کاربری و کلمه عبور قبل از ثبت نام در سایت فروش اینترنتی از الزامات ثبت نام میباشد. لذا بدیهی است در صورت عدم دریافت کد کاربری و کلمه عبور، امکان ثبت نام میسر نخواهد بود.

* مراحل ثبت نام و واریز وجه:

1 -برای ثبت نام و واریز وجه، الزم است متقاضی، با وارد نمودن کد کاربری و کلمه عبور خود، به صفحه ثبت نام خود وارد شود و پس از
انتخاب خودرو و رنگ نسبت به واریز وجه صرفا به صورت اینترنتی در زمان ثبت نام و از طریق سایت اینترنتی فروش محصولات شرکت
ایران خودرو، اقدام نماید. به واریز وجوه از طریق غیر سایت مذکور، ترتیب اثری داده نمی شود.

2 -متقاضی می بایست پس از دریافت پیامک ردیف قرارداد و بعد از مرحله واریز وجه، نسبت به انتخاب کد نمایندگی مطابق با استان محل سکونت( آدرس و کدپستی) و شرکت بیمه گر از طریق میزکار مشتری اقدام نماید. در غیر این صورت ، هرگونه تاخیر در تخصیص خودرو بر عهده مشتری خواهد بود.

 

نکته1 : امکان واریز وجه در یک تراکنش از طریق کلیه کارتهای بانکی دارای قابلیت پرداخت مبلغ این خودرو، میسر می باشد و لیکن با توجه به احتمال محدودیت سقف پرداخت در برخی از کارتهای بانکی، الزم است متقاضیان محترم تا پیش از اقدام به ثبت نام از افزایش سقف پرداخت کارت بانکی خود اطمینان حاصل نمایند.

نکته 2 :برای دریافت کد کاربری و کلمه عبور، الزام است متقاضی شماره شبای مربوط به خود را معرفی نماید.

نکته 3 :در این بخشنامه از زمان واریز وجه تا تحویل خودرو سود مشارکت و انصراف پرداخت نخواهد شد.

 

* شرایط بخشنامه:

1 .به هر کد ملی فقط یک دستگاه خودرو تعلق میگیرد.

2 .ثبت نام برای مشتریان حقوقی میسر نخواهد بود.

3 .خودروی قابل ارائه از طریق این بخشنامه، از بیمه شخص ثالث برابر آخرین سقف قانونی بالغ شده وآخرین استاندارد زیست محیطی و مقررات اعلام شده و حاکم بر کشور در زمان تحویل خودرو، برخوردار خواهد بود.

4 .چنانچه مشتری در یک سال اخیر نسبت به بروزرسانی آدرس محل سکونت خود در سیستم راهور ناجا اقدام نموده و طی این مدت، محل سکونت خود را تغییر نداده است، نیازی به ارائه برگه احراز سکونت ندارد.

5 .صحت کلیه اطلاعات درج شده خصوصاً کد ملی،آدرس و کدپستی بر عهده متقاضی می باشد و در صورت تغییر یا اشتباه در اطالعات ارائه شده کلیه تبعات ناشی از آن از جمله تاخیر در تحویل و عدم شماره گذاری خودرو برعهده متقاضی می باشد.

6 .در صورت بروز هرگونه تاخیر احتمالی در تحویل خودرو برابر ضوابط مندرج در قرارداد، معادل 36 درصد سالیانه(3 درصد ماهانه)، خسارت تاخیر به صورت روز شمار محاسبه و مطابق ضوابط قابل پرداخت خواهد بود.

7 .در صورت بروز تاخیر در تحویل خودرو، امکان انصراف از قرارداد برای مشتری وجود خواهد داشت.

8 .در صورت ثبت نام مغایر با شروط مندرج در قواعد و ضوابط این بخشنامه، ثبت نام متقاضی از سوی شرکت ایران خودرو یک طرفه ابطال و وجه ایشان مسترد خواهد گردید.

9 .سامانه پیام کوتاه شرکت ایران خودرو به شماره 300096440 میباشد و کلیه پیامکهای ارسالی از طریق شماره مذکور صورت خواهد
گرفت.

10 .شماره تلفن مرکز تماس ایران خودرو برای پاسخگویی در حین ثبت نام 82272727-021 می باشد. ویژگی ها و تجهیزات خودروی فوق در سایت ایران خودرو معرفی شده است

نکته: متقاضیان خرید محصولات ایران خودرو صرفاً از طریق سایت فروش اینترنتی این شرکت به آدرس ir.ikco.esale اقدام نمایند و از ثبتنام


در سایتهای غیر معتبر و با آدرس مشابه، پرهیز نمایند.
زمان فعال سازی این بخشنامه بر روی سایت ir.ikco.esale ساعت 10 صبح روز چهار شنبه 07/07/1400 می باشد.

 

دانلود بخشنامه

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس کپتچا گوگل مورد نیاز است که تابع گوگل است سیاست حفظ حریم خصوصی و شرایط استفاده.

Iبا این شرایط موافقید.